ŽŪM lauks ūkininkų iškvietimų į namus
2019-05-13

Vilnius. Su sunkumais susidūrusiems ūkininkams siūloma juos spręsti išsikviečiant mobilias Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) komandas.

ŽŪM pranešė, kad mobili komanda kiekvieną savaitę vyks pas užsiregistravusius ūkininkus  ir padės jiems atsakyti į kilusius klausimus.

„Susitikimuose su ūkininkais, kokiame Lietuvos kampelyje bebūčiau, pastebiu akivaizdžią tendenciją – iškilus sunkumams žemdirbiai pasigenda konkrečios pagalbos. Mūsų mobili komanda paims ūkininką už rankos ir nuves ten, kur reikia, išsamiai paaiškins, ko galima tikėtis, kokia parama ūkis gali pasinaudoti, patars, kokia linkme eiti. Padarysime viską, kad paprastam žmogui būtų aišku, kaip išspręsti kylančias problemas“, – teigia žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

Ūkininkai, norintys, kad pas juos atvyktų mobilioji komanda, turi užsiregistruoti ir užpildyti ŽŪM anketą. Jei pagalbos siekiančių ūkių užsiregistruos labai daug, prioritetas bus teikiamas turintiems finansinių sunkumų ir/ar ieškantiems atsakymų į kuo daugiau klausimų.

Mobiliąją komandą sudarys ŽŪM atstovai, taip pat Nacionalinės mokėjimo agentūros, Nacionalinės žemės tarnybos, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Valstybinės augalininkystės tarnybos ir VšĮ „Ekoagros“ specialistai.

ŽŪM taip pat paaiškino, kad mobilioji komanda važiuos tuomet, kai atsiras bet keli ūkininkai, kuriems reikalinga pagalba toje pačioje vietovėje.

ŽŪM, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(12)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

 • Piktasis šeškas

  Ir kunigą galėtų kartu veziotis, tuo pačiu paskutinį sakramentą suteiktų.. Nu dar ir grabdirbi gal...

 • Albinas

  o noreciau kad kartu vyktu LUS atstovas, nes mes irgi jega - pagalba galim buti . Sprendziame - padedame.

 • mmm

  tai dabar visi smulkūs pieno gamintojai kviečiam juos, kad pamatytų tikrą kainą, kokią gauname, gal susipažins ištikrųjų kaip yra, problemas mes jau patys išspręsime tik jūs žinokit realią situaciją, o ne sėdėdami kabinetuose popierius vartydami, ir pagal realybę priimkit įstatymus, o ne pagal sujelės norus.

 • Kosmosas

  Jauciu Ajajai turetų būti neapsakomai sunku vienam protingam tarp pusdurniu

 • Ajajai

  Žiūriu vieni pusdurniai savo kliedesius rašinėja.

 • Profesionalai

  Dar taip nebuvo. Pica ir ministerijos specialistas su įsakymais į namus. Važiuos pas savo ,,valstiečius" gal ? Ar čia bus loterijos principu parenkami laimingieji? O kita vertus, pamatys žemiškų dalykų, praplės akiratį.

 • .

  Nžt tarnyboje vpš tik p.....s sėdi..

 • O

  Ką daryti nepaprastiems ūkininkams.....ir kaip atskirti kuris paprastas, o kuris ne,sunku save autorizuoti. Toje komandoje galėtų ir psichologą paimti,matyt čia kaip medicininė pagalba.

 • Alytaus raj.

  Kovo 25 dieną Ministras su svita lankėsi Alytuje. Keletas ūkininkų išsakėme problemas dėl NŽT Alytaus skyriaus darbo. Buvo pažadėta, kad problemos bus išspręstos. Konkrečiai man buvo nurodyta atvykti šių metų balandžio 1-ą dieną. Avykus minėtą dieną buvo pradėta imituoti problemų sprendimas, po to pradėjo išsisukinėti, kad tegul NŽT klaidas sprendžia teismas. Pažadėjo, kad vykdys teismo sprendimą... Svarstymo pabaigoje pasiskundė, kad gavo nuobaudas, o dabar teisme vėl meluoja, teismui nepateikia žemėtvarkos projektų- teritorijų planavimo dokumentų, nes šie dokumentai įrodytų melą. O išėjus iš teismo salės NŽT skyriaus teisininkė-pletkininkė ir toliau tyčiojasi:"kur mes norim ten kelius nupiešiam. Kur norim panaikinam. Kokius norim tokius dokumentus teismui teikiam..." Suprask - skųskis kur nori, joms vis tiek nei valdžios, nei rubežių. Archyvą padegė ir nėra kaltų... Galų taip pat,

 • Kosmosas

  Kazkoks. Toks jausmas kad ministras praitam gyvenime pudruotoju dirbo.

 • O kam

  tuomet "mėtomi" pinigai konsultavimo tarnybai?...

 • Piktasis šeškas

  Gerulis naujiena!!! Dar ir psichologą pasiimkit kartu

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks Jūsų pomėgis laisvalaikiu?
Orai